Все почалося ще на початку дев'яностих в "Аяксі". Голландський дитячий садок Ван Гал перетворив на чемпіонів Європи. Тренер-початківець із командою, більш аніж на половину складеною з власних вихованців, виграв Кубок і Суперкубок УЄФА, Лігу Чемпіонів і Міжконтинентальний кубок. Це вже потім Зеєдорф і Ван дер Сар, Клюйверт, Овермарс і брати Де Бури стали "зірками" світового футболу. Для Луї вони були хлопчаками, які слухали його із роззявленими ротами.

Його Голландія з десятьма голами стала найрезультативнішою командою групового етапу. Половину з цих м'ячів – п'ять – "тюльпани" забили у ворота чемпіонів світу іспанців.

У них немає підтримки трибун, як у збірної Бразилії. Чи Мессі, як у збірної Аргентини. Однак у голландців є геній Ван Гала, що, напередодні чвертьфіналів, дозволяв посідати високе четверте місце в списку фаворитів Мундіалю.

У кожній команді, де працював Ван Гал – чи то грізні "Барселона" з "Баварією", а чи скромний АЗ – Луї вигравав золоті медалі. Про це знають у Манчестері і саме голландець спробує відновити трохи підмочену репутацію "Юнайтед"