35-річний боєць MMA Колбі Ковінгтон розповів про свої плани зайнятися політикою та громадською діяльністю після завершення спортивної кар'єри. Колишній претендент на титул UFC у напівсередній вазі зробив кілька гучних заяв, одну з яких на адресу кривавого диктатора Росії Владіміра Путіна.

Читайте також Поводився як бидло: грузинськи боєць UFC розповів про побитого росіянина

Всупереч думки Трампа

Під час одного з інтерв'ю журналісти поцікавилися думкою Колбі стосовно очільника Кремля. Відповідь відомого бійця перевершила всі сподівання. Ковінгтон пообіцяв за першою нагоди відлупцювати російського диктатора.

Я б бив йому по тулубу та голові. Дубасив би до тих пір, поки це було б можливо. Мені не подобається все це комуністичне лайно в США. Люблю свою свободу,
– заявив Ковінгтон.

Цікаво, що Колбі є прихильником Республіканської партії та мав близькі зв'язки з колишнім президентом США Дональдом Трампом. Проте погляди Ковінгтона і Трампа стосовно російського агресора є діаметрально протилежними.

Хто такий Колбі Ковінгтон

  • Американський боєць виступає на професійному рівні з 2012 року.
  • Володів титулом тимчасового чемпіона UFC у середній вазі.
  • 5 березня 2022 року на UFC 272 Колбі зустрівся зі своїм колишнім другом, а нині ворогом Хорхе Масвідалем.
  • Ковінгтон здобув переміг суперника у всіх п'яти раундах.
  • 22 березня Масвідаль підстеріг Ковінгтона біля ресторану і завдав два удари по обличчю, вибивши зуб Колбі. Зараз Масвідалю загрожує позбавлення волі терміном до 15 років за напад на Ковінгтона.
  • Всього на професійній арені "Хаос" провів 20 боїв, у яких здобув 17 перемог.