Переможцем медальному заліку стала Росія, яка здобула 10 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей.

Новини за темою: Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020: хто представить Україну

Друга в медальному заліку – Швейцарія (10 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород).

Третьою в медальному заліку стала Японія, яка здобула 17 медалей – 9 золоті, 7 срібні та 1 бронзову.

Збірна України потрапила до медального заліку тільки в останній день, здобувши першу нагороду. Орест Коваленко виграв бронзу у фристайлі.

Таким чином, Україна в медальному заліку ділить 29-у сходинку з Білоруссю, Грузією, Ліхтенштейном та Новою Зеландією.

Ще три медалі різного ґатунку українські спортсмени виграли у команді МОК.

Що відомо про команду МОК? Це команда юнацьких Олімпійських ігор, що складається зі спортсменів, що представляють різні національні олімпійські комітети. Спортсмени з різних країн змагаються в одній команді.

У фіналі хокейного турніру у форматі 3х3 зійшлися два українці – Володимир Трошкін та Денис Пасько. Трошкін виграв золото, а Пасько – срібло.

Третю медаль здобула українська спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський у складі "Team Vision".

Вони виграли бронзу у змаганнях змішаних інтернаціональних команд з фігурного катання.