Зимові Олімпійські ігри у Пекіні-2022 ексклюзивно в Україні транслюватиме суспільний телеканал UA:ПЕРШИЙ та діджитал-платформа "Суспільне Спорт".

Дивіться також Хто представить Україну на зимовій Олімпіаді-2022 в Пекіні: імена та види спорту

Трансляції змагань

Телеканал UA:ПЕРШИЙ покаже 100 годин змагань. Щодня трансляції розпочинатимуться о 6:00 ранку за київським часом й триватимуть до 17:00. Всі змагання за участі українських спортсменів транслюватимуться в пріоритеті. На діджитал-платформі "Суспільне Спорт" буде доступно чотири окремі плеєри з трансляцією змагань (один з плеєрів – ретрансляція UA: ПЕРШИЙ).

Олімпійські проєкти

  • Двічі на день о 10:30 та 17:00 на телеканалі UA:ПЕРШИЙ виходитиме "Студія Олімпійських ігор" з ведучими Юлією Пазенко та Денисом Зерченком, а також Анною Різатдіновою та Дмитром Лазуткіним: У ранковій студії на глядачів чекають останні новини з льодових арен Пекіна від журналістів "Суспільного", а у вечірній підбиватимуть підсумки змагального дня разом з гостями студії.
  • Завершуватиме спортивний день о 21:30 щоденник "Доба Олімпійських ігор", який створюватимуть журналісти безпосередньо на місці подій в Пекіні.
  • Суспільне Спорт підготує для глядачів уже відомі формати з Олімпіади у Токіо — щоденний дайджест "Олімпіада за 300 секунд".
  • На час Олімпіади збільшиться кількість тижневих виходів подкасту "Коментаторська", де обговорюватимуть ключові події Олімпійських ігор.