Картина маслом: Моурінью отримав червону картку в грі Серії А за карикатуру вищого рівня – відео

Джерело:

The Sportsman

Головний тренер Роми довипендрювався. Португальський коуч понесе покарання.

Жозе Моурінью отримав червону картку на грі Серії А. Все через те, що наставник "вовків" вирішив покривлятись.

Варте уваги Перевернув гру за 4 хвилини: Довбик відзначився дублем за Жирону – фантастичне відео

Не усі таланти потрібні у футболі

Столичний італійський колектив в рамках 9-го туру зустрівся із Монцою. Рома вирвала мінімальну перемогу над "бранціолі" на 90-ій хвилині зустрічі (1:0). Тому матч видався досить нервових для обох колективів. Зокрема, емоції вирували й на тренерському містку. Піддався їм головний наставник римського клубу Жозе Моурінью.

У компенсований час представники Монци висловили обурення, що їхній команді нібито надто довго дають м'яч для вкидання аута. Португальський наставник вирішив стати лицем правосуддя в напруженій ситуації, тому вирішив заступитися за персонал свого клубу.

Та от маститий тренер зробив у притаманному для себе стилі. Моурінью жестом вказав суперника, що тим варта менше базікати, а згодом ще й покривлявся, продемонструвавши плач. Головний арбітр матчу не оцінив шоу португальця та вручив йому червону картку.

Відео епізоду:

Чому мене вилучили? Я не знаю. Я зробив два жести у бік лави суперників, але не використав образливих слів. Минулого року ми провели чудовий матч у Монці, а після гри нас образили добрі, але ще недосвідчені люди. Сьогодні єдина лава, яка показала чудове видовище і чинила тиск на арбітра, була їхньою,
– сказав Моурінью.

Варто відзначити, що Рома посідає 7-у сходинку в Серії А, відстаючи від зони Ліги конференцій на 2 бали, а від Ліги чемпіонів – на 3. У Лізі Європи у "вовків" справи йдуть набагато краще, оскільки вони виграли дві стартові зустрічі, а саме проти молдовського Шерифу (1:2) та швейцарського Серветта (4:0). На римлян ще чекає зустріч зі Славією з Праги.