Зараз поширюється інтернетом новий челендж "Залишайся вдома", де спортсмени і не тільки вони жонглюють рулоном туалетного паперу. Це заклик до людей без потреби не залишати свої домівки під час пандемії коронавірусу.

Варто прочитати Еліна Світоліна потрапила в топ-30 рейтингу Forbes

Першими із жонглювання туалетним папером підтримали футболісти та футзалісти, які показали свою майстерність не тільки у набиванні м'яча. Тепер цю оригінальну ідею підтримали тенісисти та дещо змінили його на свій лад.

Українські тенісистки Еліна Світоліна, Марта Костюк та інші вже теж підтримали цей челендж та поділились відео у своїх соцмережах.

Відео від українських тенісистів

Додамо, що естафету Еліні Світоліній передав її хлопець, французький тенісист Гаель Монфіс, який раніше взяв участь у цьому випробовуванні.

Зазначимо, що гімнастки теж знайшли цікавий вихід як провести карантин із користю. Українська гімнастка Анна Різатдінова підійшла до купівлі товарів оригінально. Спортсменка скористалась своєю чудовою розтяжкою дістаючи з поличок продукти.

Схожий ролик можна було побачити у іншої російської гімнастки Діани Беліцької у її інстаграмі. Можливо, гімнастки започаткують такий новий своєрідний челендж між спортсменами.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.