Одразу три золоті медалі: жіноча збірна України з боксу посіла друге місце на чемпіонаті Європи

24 жовтня 2022, 14:12

Українська жіноча збірна показала найкращий результат у своїй історії, здобувши 6 медалей на чемпіонаті Європи, що проходив у Чорногорії.

З 11 по 23 жовтня у Чорногорії, в Будві проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. За підсумками змагань жіноча збірна України завоювала на турнірі 6 медалей – 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові.

Варте уваги Присвячений Україні: WBC подарувала Усику спеціальний синьо-жовтий пояс – урочисте фото

• Золото: Тетяна Коб (до 52 кілограмів), Анастасія Ковальчук (до 54 кілограмів), Марія Ловчинська (понад 81 кілограмів).
  • Срібло: Марія Бова (до 63 кілограмів).
  • Бронза: Анастасія Черноколенко (до 75 кілограмів), Раїса Піскун (до 81 кілограмів).

Золоті нагороди Тетяни Коб, Анастасії Ковальчук та Марії Ловчинської на чемпіонаті Європи серед жінок здобуті вперше з 2014 року.

У командному заліку українки стали другими. У найкращої команди турніру – ірландок теж 3 золота, проте на одну срібну нагороду більше. Трійку найсильніших замкнули представниці Болгарії.