Він стверджує, що спортсмени відбиралися в Ріо за затвердженими правилами і критеріями, він ніяк не впливав на цей процес.

"Діє спортивний принцип, який полягає в тому, що на Олімпіаду їде кращий. У нас є експертна рада при Міністерстві молоді та спорту, яка затвердила разом з усіма федераціями правила і критерії відбору на Олімпійські Ігри. Потім їх затвердив Національний олімпійський комітет на чолі з Бубкою і міністр Жданов. Ці правила нікому не можна порушувати", – сказав він журналістам.

Жданов зазначив, що ліцензію у веслуванні на байдарках-четвірках виграла та четвірка, яка і поїхала на Олімпіаду, в тому числі Марія Повх.

Він додав, що ніякого шантажу з його боку не було і зі спортсменками він взагалі на цю тему не спілкувався.

Нагадаємо, українські байдарочниці Світлана Ахадова, Інна Грищун та Анастасія Тодорова, які виступали на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро і посіли 2 четвертих місця, різко розкритикували роботу Міністерства спорту. І дівчата і головний тренер бачили четвертою веслувальницею Марію Кічасову, яка залишилась вдома. З нею четвірка показувала значно кращі результати. Втім, чиновники вибрали Марію Повх.