Одним з головних сюрпризів усього чемпіонату став Сергій Никифоров. В кваліфікації стрибків у довжину спортсмен показав найкращий результат сезону у Європі – 8,18 метрів. А у фіналі став третім, стрибнувши на 8.07 метрів. Це всього на сантиметр менше, ніж у власників першої та другої сходинок.

Загалом українці вибороли чотири бронзові нагороди. Юлія Левченко стала третьою у стрибках у висоту, а Марина Килипко – із жердиною. Також третьою фінішувала жіноча естафетна команда 4х400.

Єдину ж срібну нагороду збірній принесла Олеся Повх у бігу на 60 метрів. Спринтерка, утім, не планує зупинятися і вже тримає в голові план продовження сезону.

Головна ціль сезону для легкоатлетів – чемпіонат світу, який відбудеться в Лондоні у серпні.