Румунія U-21 – Україна U-21 3:0
Голи: Моруцан, 75, Петре, 80, 90+4

Вилучення: Марін, 85 (Румунія)

Команди пішли на перерву за рівного рахунку, але в другому таймі господарі забили двічі протягом 5 хвилин: Олімп Моруцан відзначився на 75-й хвилині, а Адріан Петре – на 80-й. Остаточний рахунок вже в компенсований час встановив той же Петре – 3:0.

Також додамо, що від 85-й хвилини українці грали у більшості після вилучення у румунів

За весь поєдинок підопічні Руслана Ротаня завдали 8 ударів в бік воріт румунів, жоден з них не влучив у ворота.

Таким чином, українська "молодіжка" з єдиною перемогою в трьох стартових турах займає четверте місце у відбірковій групі і пропустила на третє місце своїх сьогоднішніх опонентів.

Нагадаємо, що безпосередньо у вирішальну стадію молодіжного Євро-2021 вийдуть переможці дев'яти груп, а ще один пропуск розіграють в плей-офф чотири найкращі команди, які посіли в групах другі місця.