Однак, у матчі проти аутсайдера, Гваделупи, очікуваної упевненої перемоги американці не здобули. Могли господарі і пропустити першими - Стефана Зубара зупинила лише поперечка.

На щастя для Боба Бредлі, його підопічні вчасно згадали, хто у матчі фаворит. Джозі Алтідор смачно приклався до м’яча 25 метрів, записавши до свого активу справжній шедевр. За 15 хвилин до завершення основного часу трибуни у Канзас-Сіті удруге побачили м’яча в сітці воріт Гваделупи, чи то пак, практично побачили.

Клінт Демпсі, свого піжонства ще довго не забуде.... Одного м’яча, щоправда американцям сповна вистачило для подолання групової стадії.
Реальними претендентами на путівку у плей-оф були й учасники другого протистояння у квартеті С. Для цього Канаді необхідно було здолати збірну Панами. Хлопці із країни кленового листя рухались у вірному напрямку, на 62-й хвилині Двейн де Росаріо не схибив із позначки.

Та от панамці до останнього не втрачали надії вийти з групи із першого місця і свого досягли. На 91-й хвилині Луїс Теяда заштовхав м’яча у ворота і залишив Канаду поза стадією плей-оф. У чвертьфіналі Панама отримала доволі зручного суперника - Сальвадор, а от американцям грати проти збірної Ямайки.