Про це повідомляє 24 Канал.

Відкрили рахунок американці: на останній хвилині першого тайму Джуліан Грін скористався помаркою захисника і зумів прошити Уго Льоріса в ближній кут. Відновив паритет в рахунку на 78 хвилині Кіліан Мбаппе, який замкнув простріл з правого флангу. У підсумку 1:1.

А от ще одні фаворити Мундіалю, іспанці, здобули мінімальну перемогу в спарингу із Тунісом – 1:0. Єдиний м'яч у грі записав на свій рахунок Яго Аспас на 84-й хвилині, який результативним ударом завершив дриблінг Дієго Кости в штрафному майданчику. В іншому товариському матчі серби створили справжній шедевр. У грі з Болівією вони в карному майданчику зробили п'ять передач в повітрі, а Браніслав Івановіч з льоту поставив ефектну крапку в комбінації.