А от у матчі проти Австралії африканки зробили ще одне історичне досягнення - забили свій перший м’яч у фінальному раунді Мундіалю.

Женовева Анонма обікрала опонентку і холоднокровно переграла голкіперку із Зеленого континенту. Ще більшим було б свято у країні із населенням всього у півмільйона, якби африканська дружина здобула свої перші очки на груповій стадії, але австралійки цього не дозволили. Каміс у першому таймі, а Ван Егмонд на пару із Ванною по перерві забезпечили комфортну перевагу фавориткам.

Та спокійного життя до завершення матчу Австралія собі не гарантувала. Невтомна Анонма знову скористалась самовпевненістю захисту суперниць. Фінальний штурм африканкам утім не вдався. 2-3. Шанси на подолання групової стадії у Екваторіальної Гвінеї тепер суто теоретичні.