Збірна Аргентини покидає домашній Кубок Америки

17 липня 2011, 15:40

Збірна Аргентині покидає домашній Copa America 2011. Ледь подолавши груповий етап підопічні Серхіо Батісти у чвертьфінальному поєдинку не зуміли переграти команду Уругваю.

Радісний гул рідних уболівальників притих вже на 5 хвилині зустрічі. Дієго Форлан гостро навісив у карний майданчик, а теска Перес вдало зіграв на добиванні. Втім, ще до перерви Аргентинці зрівняли рахунок. Месі віднайшов Ігуаіна, який в падінні головою розстріляв Муслера. Далі уругвайцям і зовсім стало скрутно. Перес, який відкрив рахунок у матчі вже на сороковій хвилини дофолився до другої жовтої карточки.

Втім, навіть за таких обставин "голубі" протримались увесь другий тайм та додатковий час. І от у серії пенальті ніхто із підопічних Оскара Табареса маху не дав, а Фернандо Муслера став героєм протистояння парирувавши потужний удар Карлоса Тевеса. 1-1 та 5-4 по пенальті. Уругвай у півфіналі, де на нього вже очікує команда Перу, яка несподівано переграла колумбійців.

На 66 хвилині Радомель Фалькао не реалізував одинадцятиметровий. За таку халатність "біло-червоні" сповна відплатили вже у доданий арбітром час. Карлос Лобатон та Хуан Варгас засвічують на табло 2-0 і ламають неприємну традицію останніх чотирьох першостей, в яких Перу зупинялося на чвертьфінальній стадії.