Арум відповів Лопесу

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум прокоментував заяву чемпіона IBF Лопеса про те, що його бій з Василем Ломаченком не відбудеться, інформує Boxingnews24.

До теми Ломаченку доведеться летіти в Росію: промоутер назвав умову для бою з Лопесом

Бій Ломаченко – Лопес не скасовано, ми хотіли б провести його якнайшвидше. Ломаченко в Україні, ми зараз шукаємо способи, щоб він повернувся у США разом зі своїм батьком і рештою команди,
– сказав Арум, який організовує бій.

Арум, який співпрацює з Василем, заявив, що Теофімо Лопес постійно телефонує йому та говорить про готовність провести бій.

Також Арум зауважив, що не планує, аби Лопес чи чемпіон світу за версіями WBO, WBA, WBC Ломаченко проводили проміжний бій перед очною зустріччю.

Ми не збираємося влаштовувати проміжні бої. Ми збираємося зробити бій у США, цілком можливо, що ми зробимо його без глядачів,
– розповів промоутер.

Хоча раніше Арум говорив, що в першому боксерському шоу після карантину візьме участь саме Лопес.

До речі Лопес і Ломаченко отримають в 4 рази менший гонорар – майбутній бій під загрозою

Арум висловив сподівання, що поєдинок Лопеса з Ломаченком вдасться організувати до вересня. Він додав, що на цей момент важливо "доставити" Ломаченка і його людей у США.

Бій відбудеться без глядачів

Поєдинок між боксерами може бути показаний за схемою pay-per-view (плата за перегляд).

Бій між Ломаченко і Лопесом напевно буде показаний за схемою pay-per-view. Це мегафайт. Ми здатні зробити щось захоплююче,
– заявив Арум.

За словами промоутера, бій пройде у вересні або з глядачами, або без.

Що відомо про бій Ломаченко – Лопес?Боксери мали зустрітися 30 травня у Нью-Йорку (США). Через пандемію COVID-19 бій не відбудеться вчасно. На кону двобою стоятиме звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.