Державний "Укргазбанк" 28 грудня 2018 року надав комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" п'ятирічний кредит на суму 10 мільйонів доларів під гарантії Запорізької міської ради. Кредит наданий за ставкою 7,5% річних. Однак якщо 5 мільйонів доларів банк надав під гарантії міської ради, то на ще 5 мільйонів доларів кредитна рада вимагала заставу. Депутати вирішили передати під заставу стадіон "Славутич арена". Він належить іншому комунальному підприємству – "Міський футбольний клуб "Металург". Команда виступає у Другій лізі. За відповідне рішення проголосувало 33 з 64 депутатів.

Читайте також: "Тоттенхем" зіграв перший матч на новому стадіоні: відео його будівництва

З середини грудня 2017 року в аеропорту "Запоріжжя" почалося будівництво нового пасажирського термінала. Згідно з проектом, площа терміналу складе більш як 12 тисяч квадратних метрів. Він зможе обслуговувати 400 пасажирів на годину (в тому числі, 250 пасажирів на годину на міжнародних рейсах, 150 пасажирів на годину – на внутрішніх). Згідно з даними аеропорту, у 2018 році пасажиропотік зріс на 15% – до 400 тисяч осіб (на міжнародних рейсах було обслужено 305 тисяч осіб, на внутрішніх – майже 95 тисяч осіб). Закінчення будівництва очікується до кінця 2019 року.

Саме "Славутич арена" прийме фінал кубка України. Заплановано, що гра відбудеться 15 травня 2019 року. Поки ж на стадіоні свої матчі грає луганська "Зоря" в УПЛ.