Перший тайм закінчився перемогою господарів 2:0. На старті другої 45-хвилинки Заглембє збільшив свою перевагу до 3:0, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Жирона здобула вольову перемогу та вже "дихає" у спину лідеру Ла Ліги Реалу: відеоогляд матчу

Потужна гармата українця

Після чого господарі віддали перевагу супернику. Але зробили це даремно. Футболісти Лехії двічі засмутили голкіпера Заглембє у проміжку трьох хвилин.

Спершу наш Іван Желізко відквитав один гол Лехії. Опорник ударом в один дотик з-за меж штрафного майданчика забив прямісінько у нижній кут воріт суперника. Такі удари із розряду, які не беруться.

Желізко забив свій перший гол у 8-ми зіграних матчах за Лехію у сезоні-2023/2024. Також у його активі один асист.

Після голу українця Заглембє забив у власні ворота та зменшив свою перевагу до мінімуму – 3:2.

Однак наприкінці поєдинку господарі відновили свою перевагу до 5:2.

• Лехія несподівано була розгромлена одним із аутсайдерів Екстракляси, який за 7 турів набрав 5 очок.
  • Щодо клубу Желізка, то у нього 10 пунктів та 7-ма позиція.

Відеоогляд матчу Заглембє – Лехія (гол Желізка із 2:08)