Спортивна спільнота України понесла важку утрату. Виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку, загинув каратист Ілля Романовський.

Читайте також Назавжди в строю: на фронті загинув переможець Кубка України з карате Сергій Березняк

19-річний герой

Ілля Романовський народився 24 травня 2004 року у селі Мар’янівка на Хмельниччині. Хлопець проявив великі здібності у навчанні. У школі Ілля був призером районних олімпіад та конкурсів, успішно вчився в музичній школі по класу акордеона.

Особливе місце в житті юнака займав спорт. Ілля захоплювався кіокушинкай карате і був призером чемпіонату України.

Ілля Романовський брав участь в ЧУ з карате / kyokushinkarate.news

У 2019 році Романовський вступив до Хмельницького політехнічного коледжу на відділення інженерної механіки. Ілля обрав спеціальність "Галузеве машинобудування". Коли розпочалася повномасштабна війна він не міг залишатися в тилу. Не чекаючи випускного, Ілля склав екстерном іспити та добровільно поповнив лави Збройних сил України.

26 квітні 2023 року Романовський склав присягу на вірність України. У свої 19-років Ілля потрапив в елітний загін Сил спеціальних операцій ЗСУ та мав звання старшого сержанта.

25 вересня 2023 року поблизу села Мала Токмачка на Запорізькому напрямку Ілля Романовський загинув під час виконання бойового завдання.