Про це йдеться на одному з сепаратистських сайтів, який оприлюднив відео з затриманими.

Ми розуміємо, що ми завинили перед "республікою" та перед народом, який тут живе. Ми не думали, що українські спецслужби використовують футбольних фанатів, як маріонеток. Ми хочемо сказати "дякую", ми готові віддати все на користь республіки,
– зазначив один із затриманих Дмитро Крамаренко.

За його словами, "Азов" пропонував обміняти їх на осіб, яких ув’язнили за сепаратизм на території, підконтрольній українській владі, однак вони відмовились, "тому, що хочуть жити в Луганську".

Інший заарештований В’ячеслав Український також вибачився за скоєне.

Я хочу вибачитись перед моїми однолітками, які пережили обстріли Луганська і всього позбавлені. Ми будемо гідними громадянами "республіки",
– підсумував вболівальник.

Відзначимо, що ще двоє молодих людей, Владислав Овчаренко та Артем Ахмеров, яких бойовики назвали лідерами "неонацистського радикального угруповання "Ультрас Зоря чорно-білі", перебувають під слідством за "державну зраду".

Що стосується членів угруповання, які є мимовільними співучасниками злочинних дій своїх лідерів, міру покарання визначить суд з урахуванням всіх пом'якшуючих вину обставин,
– своєю чергою підкреслила у своїй промові речниця "МДБ".

Читайте також: Боягузливі терористи "ЛНР" укотре зловили підлітків, – заява "Азову" щодо затримання бійців

Нагадаємо, на початку листопада з’явилась інформація, що терористи "ЛНР" розпочали полювання на ультрас луганської "Зорі".

Згодом так звана прес-служба "МДБ" ЛНР" заявила, що службі вдалося затримали групу фанатів футбольного клубу "Зоря" – "Ультрас Чорно-Бiлi", серед яких були двоє лідерів батальйону "Азов".

Затриманими виявилися Влад Овчаренко, Артем Ахмеров, В’ячеслав Український і Дмитро Крамаренко. Усіх чотирьох звинувачують у шпигунстві на користь України.