main logo

Ювентус

5 трав
14:10
Зазвичай команди у плей-оф Ліги чемпіонів намагаються грати обережно, що знижує ймовірність гольових феєрій та несподіваних результатів. Однак головний турнір Європи не раз дивував крутими розв'язками за крок до фіналу.

Футбольний клуб з міста Турин, один з найстаріших і найбільш титулованих клубів Італії, Європи та світу. Заснований в 1897 році як "Спорт-клуб Ювентус" групою учнів середньої школи в Турині, є третім старим італійським клубом і одним з 2 клубів з Турину в Серії А. З 1920-х років клубом володіє сім'я Аньєллі.

"Ювентус" є найтитулованішим клубом в Італії займає друге місце в списку IFFHS найкращих клубів світу за всю історію. У 1988 році клуб отримав нагороду УЄФА за перемоги у всіх турнірах, що проводяться федерацією. Коли "Ювентус" виграв Суперкубок УЄФА у 1984, Міжконтинентальний кубок в 1985 і кубок Інтертото у 1999 році він став єдиним у світі клубом, якому підкорилися всі турніри.

У вересні 2012 року було проведено опитування, яке показало, що "Ювентус" — найпопулярніша команда в Італії. Крім того, за даними компанії Sport + Markt AG, всього в світі за "Ювентус" вболіває 130 мільйонів чоловік.