Кохан, легка, атлетика, спорт, ЧС
Михайло Кохан після перемоги на Чемпіонаті світу

Як повідомляє Xsport, український спортсмен здійснив стадіоном чемпіонський забіг з прапором України.

Чемпіонський забіг Михайла Кохана з прапором України

А опісля для переможця пролунав гімн України, який він зустрів із рукою на серці.

Лунає гімн України на честь українця Кохана

Додамо, що 16-річний українець здобув золото у метанні молота вагою 5 кілограм – у другій спробі він показав найкращий результат 82 метри та 31сантиметр, який у підсумку виявився недосяжним для конкурентів.

До слова, ця медаль стала дебютною для збірної України на цьогорічному юніорському ЧС.

Другу сходинку посів індієць Дамнет Сінх, який у своїй найкращій спробі метнув молот майже на 8 метрів ближче, аніж Кохан – 74 метри та 20сантиметрів. А "бронза" дісталась німцю Рафаелю Вінкелвосу, який відзначився результатом у 71метрі і 78 сантиметрів.

Фінальний залік змагань з метання молота на Чемпіонаті світу з легкої атлетики U-18