Юнацька збірна України вдруге поспіль розгромила Азейбарджан у товариському матчі

20 вересня 2018, 20:13

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла другий товариський матч з однолітками з Азербайджану.

20 вересня команда Володимира Єзерського, в якої 16 вересня розпочався останній збір перед кваліфікацією Євро, провела другий контрольний поєдинок проти збірної Азербайджану. Перша зустріч, яка відбулася 18 вересня, закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 7:0.

Вдалося українцям упевнено перемогти суперника й у другому спарингу, щоправда, трохи скромніше – 3:0, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

У першому таймі фланговою передачею Едварда Кобака й неузгодженими діями захисників із воротарем скористався Богдан В'юнник.

По перерві забивали Данило Гончарук (з передачі Євгена Рязанцева) та Віктор Блізніченко (гольовий пас на рахунку того ж Гончарука).

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися в кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.

Україна (U-17) – Азербайджан (U-17) 3:0

Голи: В'юнник, 19, Гончарук, 57, Блізніченко, 65