В ніч з 21 на 22 січня у Манчестері відбудеться гарячий бій. В ринг вийдуть двоє популярних британських боксерів – Кріс Юбенк-молодший та Ліам Сміт.

До теми Український боксер Чухаджян вистояв 12 раундів, але програв за одноголосним рішенням суддів

Перед поєдинок між опонентами виникла скандальна ситуація. На пресконференції Сміт кілька разів дозволив собі гомофобні жарти на адресу опонента. Ліам зізнався, що не впевнений у традиційній орієнтації Юбенка, адже жодного разу не бачив його з дівчиною.

Відео діалогу Сміта та Юбенка:

Кріс же засудив Ліама за втручання у власне життя і навіть вколов його тим, що краще він буде геєм, ніж буде зраджувати дружині. А вже на процедурі зважування історія отримала продовження.

Юбенк-молодший з'явився на неї із "веселковою" пов'язкою на знак підтримки ЛГБТ-спільноти. У підсумку Сміту прийшлось вибачитись. Британський боксерський союз відкрив справу проти Ліама через його гомофобні вислови.

Дуель поглядів:

Читайте також Битва двох "бегемотів": батько Ф'юрі у захваті від майбутнього бою найнебезпечніших панчерів

Відзначимо, що Юбенк мав ще у жовтні битися із Коннором Бенном, але той провалив допінг-тест перед поєдинком. На рахунку Кріса 32 перемоги у 34-х поєдинках, в тому числі 23 – нокаутом. У свою чергу Сміт виграв 32 з 36-ти своїх боїв (ще була одна нічия та три поразки).