3. Емільєн Жаклен (Франція)
...
20. Артем Прима (Україна)
23. Дмитро Підручний (Україна)

До теми: Чемпіонат світу з біатлону – Підгрушна не зачепилася за медаль у мас-старті, перемога Ройселанд

Хід гонки

На першому вогневому рубежі мас-старту 14 біатлоністів відпрацювали чисто. Серед них був українець Дмитро Підручний. Артем Прима допустився одного промаху. Лідерство у гонці захопили брати Бьо.

За підсумками другого вогневого рубежу лідирували брати Бьо та Йоганнес Дале. Навздогін норвежцям кинулося тріо з Франції – Дестьйо, Фійон-Майє та Жаклен.

Українець Підручний не закрив дві мішені, а Прима – одну. Українці програвали лідерам понад хвилину.

До теми: Чемпіонат світу з біатлону 2020: медальний залік

Після третього вогневого рубежу лідерство у гонці захопив Йоганнес Бьо. Він швидко відстрілявся та скористався помилками суперників, які пішли на штрафне коло.

Українці Підручний та Прима допустили ще по одному промаху і перебували за межами топ-20.

На останню стрільбу Йоганнес Бьо прийшов лідером. Закривши 5 мішеней, норвежець спокійно фінішував першим та став чемпіоном світу.

Француз Фійон-Майє фінішував другим. Боротьба за бронзу розгорнулася між французом Жакленом і Тар'є Бьо. Француз у неймовірному стилі вирвав третє місце на останніх метрах дистанції.

Українець Прима чисто відпрацював на останній стрільбі й фінішував 20-м. Підручний допустив ще одну помилку та завершив мас-старт 23.