Більше новин про Євро-2016 читайте тут.

Гра завершилась більш ніж упевненою перемогою "Ле Бльо" із рахунком 5:2. Зуміли підопічні Дідьє Дешама відкрити рахунок вже на 12 хвилині – влучно вистрілив Олів’є Жиру. За 8 хвилин свій автограф у воротах Ханнеса Халдорсона поставив Поль Погба. Однак на цьому французи не зупинилися, і перед самою перервою відзначилися ще двічі – голи до свого активу записали Дімітрі Пайє та Антуан Грізманн, який до цього віддав два асисти.

Варто віддати належне ісландцям, які не знітилися та після перерви відквитали один м’яч – постарався Кольбеїнн Сігторссон. Перед самим фінальним свистком "вікінги" вразили ворота Уго Льоріса ще раз, щоправда до цього автор першого голу в зустрічі зумів оформити дубль.

Відтак, яскрава перемога французів і прохід до півфіналу, де на них уже чекають німці.

Євро-2016. 1/4 фіналу

Франція – Ісландія – 5:2

Голи: Жиру, 12, 59, Погба, 20, Пайє, 43, Грізманн, 45 – Сігторссон, 56, Б’ярнасон, 84