П'яний підліток спричинив аварію

Спортсменка повідомила, що на власному автомобілі вона регулярно розвозила гуманітарну допомогу для вимушено переміщених осіб. Вона стверджує, що аварія сталася через п'яного водія іншої автівки.

Читайте також Я повинен був захищати суверенітет України, – Берінчик міг закічити кар'єру через війну

Юлія закликає своїх підписників допомогти їй з ремонтом авто. На щастя, зі спортсменкою все добре. Єлістратова наголосила, що їй вдалося вижити завдяки якості пікапа.


Як виглядає авто після аварії / Фото з фейсбуку спортсменки

"Тут, у Карпатських горах, у районі, де я живу, зараз близько 300 сімей, які постійно потребують допомоги та підтримки. Ми розвозимо їм їжу, одяг, медикаменти, навіть меблі та тварин для скотарства. У день ми проїжджаємо близько 200 кілометрів убитими гірськими дорогами. Спеціально для доставки вантажів та прохідності ми купили відмінний американський пікап, який служив нам вірою та правдою.


Юлія Єлістратова / Фото з фейсбуку тріатлоністки

Але цього літа сталася трагедія. Коли ми поверталися з чергової поїздки, на зустріч виїхала машина із п'яним підлітком за кермом. Щоб уникнути лобового зіткнення, ми з'їхали в кювет і перекинулися кілька разів. Якби це був не Додж, я б, можливо, вже не писала цей пост. Завдяки надійності машини ми вижили. А ось сам пікап потребує дуже складного та дорогого ремонту", – написала тріатлоністка у своєму фейсбуці.


Пошкодження спортсменки / Фото з фейсбуку Юлії

Що відомо про спортсменку

  • Юлія Єлістратова родом з Житомирщини. Наразі 34-річна спортсменка відсторонена від змагань через підозру у використанні забороненого препарату еритропоетіну.
  • Українка є учасницею трьох Олімпійських ігор.
  • У медальній скарбничці Юлії є срібна та бронзова нагороди з чемпіонатів світу та Європи. На її рахунку є також три перемоги етапів Кубка світу.