Матч тривав одну годину та 27 хвилин. При цьому на перший сет тенісистки витратили лише 32 хвилини. Барті двічі здійснила брейк-пойнт. Та якщо у першому випадку вона начисто виграла гейм, то в другому випадку це зробити вдалося лише з третьої спроби.

Програла перший сет Ястремська і у другому геймі. Але теж в запеклій боротьбі, тричі відіграючись. А в четвертому геймі неочікувано взяла подачу Барті та зрівняла рахунок. Та за рахунку 5:5 знову начисто програла свою подачу, а після цього так само не зуміла взяти жодної подачі суперниці при наступному розіграші.

Даяна Ястремська — Ешлі Барті 0:2 (2:6, 5:7)

Попри поразку, Ястремська оновить власний рекорд у світовому рейтингу. Вихід у фінал гарантував їй 21-е місце в рейтингу WTA з нового тижня.