Ясміне Паоліні – Даяна Ястремська 0:2 (4:6, 6:7)

Тенісистки провели на корті 1 годину 43 хвилини. Саме стілки часу знадобилось українці, щоб у двох сетах вперше у кар'єрі обіграти Паоліні, повідомляє 24 канал.

Ключовим у першій партії був сьомий гейм, коли у затяжному розіграші українка повела у рахунку 3:4. У наступних геймах Ястремська свого не відпустила та перемогла у першій партії. Останній розіграш на своїй подачі Даяна взяла під нуль (0:40) – 4:6.

Друга партія була за схожим сценарієм. Однак цього разу Паоліні продемонструвала характер та перевела сет у тай-брейк. Ястремська віддала суперниці з Італії лише три м'яча. Натомість виграла сім – 3:7. У підсумку – 6:7.

Відео переможного розіграшу українки

Даяна Ястремська вийшла у півфінал престижного турніру. Тенісистка вже традиційно відсвяткувала перемогу з синьо-жовтим прапором на спині.

Наразі наступна опонентка українки ще не визначена. Одеситка зіграє проти переможниці пари Анна Бондар / Сорана-Міхаела Кирстя.