Кілька днів тому Ярослава Магучіх в Інстаграмі опублікувала фото зі своїм хлопцем Назаром. Бронзова призерка Олімпіади-2020 під час інтерв'ю розповіла про стосунки між двома спортсменами, пише 24 Канал.

Варте уваги У Росії запалало через "Слава ЗСУ": інтерв'ю з Магучіх про війну, коханого хлопця та Олімпіаду

Загадковий хлопець Магучіх

Професійний спорт практично не залишає часу для особистого життя. Проте Ярославі дуже пощастило, що вона зустріла людину, яка її підтримує та розуміє.

Ми разом вже 4 роки. Назар – це така рідна душа, яка мене підтримує. І, звичайно, розуміє, який ти вклад робиш, тренування, збори, як ти працюєш. Тобто це не просто людина, якій треба ще докласти зусиль, щоб тебе зрозуміти, що в тебе в голові, на що ти налаштовуєшся. Він уже знає, тому що, в принципі, сам такий же. Він теж готується до змагань, тренується,
– розповіла Магучіх.

Хлопець Ярослави теж професійний спортсмен. Він виступає у змаганнях з бігу з бар'єрами та має значні успіхи.

Назар цього сезону побив юніорський рекорд у бігу на 110 метрів з бар'єрами. Він учасник чемпіонату Європи, побив рекорд України серед юніорів, який довго теж тримався. І в нього теж великі плани на майбутній сезон. Я бажаю кожному знайти свою другу половинку,
– підсумувала українська чемпіонка.

Ярослава з Назаром / instagram.com/rosya_dp

Раніше ми повідомляли, що Ярослава Магучіх разом з Еліною Світоліною та Ольгою Харлан прикрасили жовтневий номер журналу Vogue Ukraine. Зірки українського спорту постали в нових образах, знявшись у фотосесії для відомого видання.