Він відіграв на полі 62 хвилини, після чого був замінений на Пабло Форнальса. Українець покинув поле за рахунку 0:0.

Авторитетний спортивний веб-портал WhoScored оцінив дії Ярмоленко оцінкою 6.2. Це найгірший результат в команді, якщо не враховувати оцінку вилученого француза Артура Масуаку (5.5).

Це вже третій поспіль матч "Вест Хема", в якому українець після тривалого відновлення виходить зі стартових хвилин.

Наразі "Вест Хем" має в активі 8 очок і посідає 8 місце в турнірній таблиці АПЛ.

Всього в нинішньому сезоні Андрій Ярмоленко зіграв за "Вест Хем" у 4 матчах, в яких відзначився 1 забитим м’ячем.