Матч на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" 8 березня завершився результативною нічиєю 2:2. Це дозволяло українському клубу розраховувати на вихід у чвертьфінал.

Дивіться також Перший перформанс на матчі України: гімн Пономарьова і старий "Олімпійський" – ретровідео

16 березня матч у Донецьку ще на РСК "Олімпійський" складався для "гірників" ідеально. Після першого тайму на табло горіли нулі, які означали, що саме "Шахтар" крокує у наступний раунд.

Ще кращим становище донеччан стало на 49 хвилині, коли рахунок у грі відкрив Матузалем. Та "Севілья" через три хвилини вирівняла рахунок. Ближче до завершення поєдинку "Шахтар" забив удруге. Господарів вивів вперед Елано.

До завершення матчу залишалися лічені секунди. "Севілья" отримала право на останній кутовий удар.

У штрафний "Шахтаря" прийшов воротар іспанців Андрес Палоп. М'яч після навісу ексгравця "Барселони" Дані Алвеса знайшов голову голкіпера. Палоп влучив точно в кут і вирівняв рахунок.

Дивіться відео голу Палопа

У додатковий час перемогу "Севільї" приніс Чевантон. У тому сезоні саме "Севілья" вдруге поспіль виграла Кубок УЄФА.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.