Дивлячись на його постать, легко уявити Вірастюка на олімпійському постаменті. Так і мало бути. Віддавши легкій атлетиці 16 років, він був за крок від поїздки на олімпіаду в Сіднеї, але тоді функціонери відхилили його кандидатуру.

Це образило спортсмена, але з іншого боку змусило податись у богатирський спорт, який власне й розкрив усі його таланти.

Вірастюк не був ані борцем, ані важкоатлетом, ані культуристом. Зате легка атлетика подарувала спритність і координацію рухів. З 2000 і до 2005 року Вірастюк здобував титул Найсильнішої людини України.

Дивіться також: Як українець став вождем справжнього індіанського племені

Щоправда ні, 2004 року він його не отримав, адже брав участь у міжнародних змаганнях на Багамах, де здобув титул "Найсильнішої людини світу". Та посів шосте місце у найпрестижніших змаганнях із силового спорту "Арнольд класік".

Колись підрахували, що стронгмен може досягти найбільших результатів, якщо його ріст 190 см і вага 145 . Вірте чи ні, але саме такі параметри в українця.

Кожен його виступ на межі можливостей і без представників Книги рекордів Гіннеса не обходиться. Вірастюк — протягнув п'ять трамвайних вагонів, загальною вагою понад 100 тонн та переніс велетенські крижини льоду вагою в 150 кг кожен.

Зараз брак адреналіну Вірастюк компенсує інакше: бере участь у розважальних шоу пробує себе у ролі прикордонника і навіть знімається в кіно.

У його фільмографії вже 3 повнометражні стрічки. Остання роль – полісмена.

До речі, в родині Вірастюків він не єдиний силач. Рідний брат — 17-кратний чемпіон зі штовхання ядра та в минулому капітан Олімпійської збірної України.