#ДякуюДніпро

"Дніпро" програло, та українці вдячні команді за видовищну гру. Яку, до речі дивилися і на передовій. Інтернетом всю ніч гуляв хештег "ДякуюДніпро". Більшість постів про те, що перемога попереду. І про те, що срібло теж цінне.

Впевнені у майбутніх перемогах Петро Порошенко, Арсен Аваков, Святослав Вакарчук та Євген Коноплянка, який запостив перші рядки гімну.

"Ліга Європи — то таке"

Окремо дякували Мирону Маркевичу. Мовляв, довести команду до півфіналу — теж заслуговує поваги. Ну і не забули славнозвісну фразу тренера. "Ліга Європи — то таке", пророкують, скаже незабаром Маркевич.

Жартували соцмережі і над колишнім губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським. "Каву ідеш пити?", підписали фото, на якому олігарх проходить повз президента УЄФА Мішеля Платіні. Знамениту фразу часто постили і під час перерви у матчі. А ще пропонували випустити Коломойського на поле.

#ЯкщоДніпроВиграє

І поки хлопці грали на полі Варшави, інтернет-користувачі наввипередки розповідали, що зроблять в разі перемоги "Дніпра". Більшість чоловіків обіцяли зголити бороду або волосся. А от жінки говорили, що не їстимуть солодкого та куплять собі сукні.