Тріумфально зустрічають у Черкасах нового абсолютного чемпіона світу за версією "Mix-fight-combat". У руках Дональда Нджатаха — пояс переможця.

У мене був вибір: якщо програв би, то мусив би зупинитись, це означало би, що спорт — не моє. Але я виграв, отже, буду далеко,
— пояснив Дональд Нджатах.

Дональду кинув виклик сам 44 річний екс-американець Джеф Монсон. Для нього це був перший бій на профі-рингу під російськими прапорами. Громадянство він змінив буквально 5 днів тому.

На бійцівському турнірі вся увага була прикута до росіянина. Тому перемога Дональда стала сенсацією. Боєць планував відбути на рингу три раунди. Але на першій хвилині він перевершив усі сподівання і технічним ударом у щелепу відправив суперника в нокаут.

Те, що камерунець тренується в Україні й представляє черкаський клуб, російські коментатори не згадували. Разом із тим, тренер Дональда, черкащанин В'ячеслав Василенко, просить не політизувати ситуацію.

Це комерційний турнір, де представляють клуби. Більше того, Дональд представляв і Камерун, і Україну. Звісно, їм було вигідно казати, що наш боєць представляє саме Камерун,
— розповів тренер черкаського бійця В'ячеслав Василенко.

У Черкасах Дональд уже 5 років. Приїхав на навчання до місцевого вишу, тут почав серйозно займатись спортом і навіть створив сім'ю. Його дружина Юлія і однорічна донька Ева–Крістіна пишаються зірковим татом.

У 2016 році Дональду доведеться захищати чемпіонський титул. Попереду у бійця відпочинок, а його тренер вже розглядає можливість проведення наступних боїв. Імовірно, африканець продовжить виступи за український клуб, але із камерунським паспортом, оскільки громадянство України він досі не отримав.

Автор — Юлія Порпленко.

Читайте також: Російський боксер розщедрився на компліменти Кличку