Василь Ломаченко. 30 травня на легендарній арені MSG у Нью-Йорку повинен був битися в об'єднавчому поєдинку з Теофімо Лопесом. Вони мали визначити абсолютного чемпіона світу у своїй ваговій категорії. Зараз цей бій на грані зриву. Вже майже точно відомо, що він не відбудеться на запланованій арені. Розглядаються можливі варіанти в якихось інших країнах і проведення бою без глядачів.

Олександр Усик. Наш новоспечений супертяж планує битися з британцем Дереком Чісорою. Промоутер Едді Хірн вже офіційно оголосив, що їхня зустріч повинна відбутися 23 травня на О2 арені в Лондоні. Проте впевненості, що так станеться, нема. Якщо цей бій зірветься, то Усика точно можна буде називати найменш активним зірковим боксером сучасності. З листопада 2018 року до сьогодні він провів всього один бій, і то не проти якогось визначного суперника.

Отакої Називайте мене Александр, це по-російськи, Олександр – це українською, – Усик до журналістів

Віктор Постол. Чи не найприкріша ситуація зараз у Віктора Постола. Його бій з Хосе Раміресом за 2 чемпіонські титули скасовували спочатку в Китаї, а зараз з великою імовірністю така сама доля чекає на перенесену зустріч. Віктору 36 років, тривалий період без поєдинків у його віці не йде йому на користь.

Олександр Гвоздик. Повернення Олександра в ринг планувалося в андеркарті Лопеса і Ломаченка 30 травня. Однак, як бачимо, повернення відкладається.

Сергій Дерев’янченко. Після програного, але дуже гідного поєдинку проти Геннадія Головкіна, Сергій і далі претендував на бої з топовими опонентами. Ходили чутки про бій з Деметріусом Ендредом чи Джермалом Чарло. Зараз навряд чи йдуть якісь перемовини.

Співчуваємо В автокатастрофі під Києвом загинув колишній боксер "Українських отаманів" Дмитро Лісовий

Денис Берінчик. Організація якихось боксерських подій в Україні не планується. Тому виступів Берінчика, Митрофанова і інших бійців К-2 Promotions ми скоро не побачимо.

Дуже важкий етап в кар’єрі зараз в українських перспективних боксерів Сергія Богачука, Віктора Вихриста, Владислава Сіренка, Олександра Захожого та інших. У декого бої скасували, а декому нові навіть не планують організовувати.

Єдиний, кому не сильно заважає коронавірус – це Артем Далакян. Свій бій він встиг провести ще у лютому, тому зараз, під час карантину, може дійсно трохи відпочити.

До слова Коронавірус і спорт – скасовані і перенесені події в режимі онлайн

Також, треба загадати про українських боксерів-аматорів. 16 березня зупинили кваліфікаційний турнір на Олімпійські ігри в Токіо. Можливе перенесення цьогорічних ігор на рік відкладе очікуваний дебют серед професіоналів найкращого боксера-аматора у світі українця Олександра Хижняка, а також інших хороших спортсменів: Миколи Буценка, Ярослава Харциза та Євгена Барабанова.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram