Бізнес тримається на людях. Кожен з нас – запорука відновлення після кризи. З перших днів вторгнення ми створили можливості для віддаленої роботи. Багато з тих, хто виїхав з Києва у перші дні війни, вже повернулись, однак ми досі зберігаємо гібридний формат роботи, тобто співробітники самі вирішують, де їм краще працювати – вдома чи в офісі.

Частина наших працівників стала до лав ЗСУ та ТрО. Всі вони зберігають свої робочі місця та заробітну плату. Минулого року група компаній FAVBET направила до державного бюджету 140 мільйонів гривень лише в якості ліцензійних платежів. Фонд Favbet Foundation та представники компанії FAVBET підтримують українську армію, допомагають із закупівлею форми, необхідного обладнання, забезпечують технікою різні підрозділи, в тому числі ті, де знаходяться наші співробітники. Нам важливо, щоб вони щодня відчували, що поки вони тримають оборону на фронті, ми щодня підтримуємо їх у тилу.

Офіс FAVBET – наша фортеця. Сьогодні ми досягли практично повної автономії – є гаряча вода, резервні генератори, постійний інтернет. У випадку повітряної тривоги співробітники можуть безпечно працювати у великому приміщенні на -1 поверсі. Тут є додатковий вихід, достатньо розеток для підключення гаджетів, напої та снеки.

У поточному році компанія має багато амбіційних планів, тому можливості та перспективи для кандидатів у FAVBET тільки зростатимуть.