Слова боксера прочитувало видання Boxingnews24. Спортсмен зазначає, що знає, як перемогти Ломаченка. Також він вважає, що стане найсильнішим для нього суперником.

Читайте також У поєдинку із Лопесом потрібно включати боксерський IQ: Ломаченко про майбутнього суперника

Ви знаєте, як він зазнав єдиної поразки в кар'єрі. Він не хоче битися з такими суперниками, як Орландо Салідо. Ломаченко недостатньо талановитий, щоб протистояти бійцям з такою ударною технікою,
– заявив Гарсіа.

Боксер мексиканського походження Гарсіа вважає, що Джервонт Девіс здатен завдати поразки українському боксеру. Гарсіа дуже самовпевнений боксер: "Я впевнений в одному – Девіс і Ломаченко не зможуть мене перемогти".

Єдину поразку в кар'єрі Ломаченко зазнав у 2014 році, програвши Орландо Салідо роздільним рішенням суддів. З того часу українець виграв всі 13 боїв, здобувши три чемпіонські титули в легкій вазі.

  • Дебютував на професійному рингу у 2016 році, здобувши перемогу технічним нокаутом у 1-му раунді над мексиканцем Едгаром Меза.
  • У лютого 2020 року у 1-му раунді нокаутував досвідченого Франсіско Фонсеку та захистив титул чемпіона за версією WBC Silver (2019 – дотепер).
  • WBO NABO (2019 – дотепер) у легкій вазі.
  • За версіями NABF (2018/19), WBO NABO (2018) у 2-й напівлегкій вазі.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.