Відповідні слова він виголосив одразу після тріумфу, передає УНІАН.

Я – українець і почуваюся українцем, патріотом. Ці останні чотири роки моя країна проходить через дуже важкий період, тому моя перемога – це свого роду також вшанування і моєї країни. Не треба вважати мене націоналістом, я – просто патріотичний українець, який сподівається, що в моїй країні все буде краще, війна на сході закінчиться, і зрештою ми всі будемо щасливим,
– зауважив спортсмен.

Читайте також: "Виграємо Євро – виголю тризуб на потилиці". Сергій Стаховський – про теніс із Ребровим, любов до "Динамо" і бан для російських медіа

Додамо, що у фінальній грі змагань українець зустрічався з італійцем Маттео Барреттіні – поєдинок тривав більше двох з половиною годин і у підсумку Стаховський переміг із рахунком 6:7(4:7), 7:6 (8:6), 6:3.

"У нас була хороша підтримка, було дуже приємно грати за заповнених трибун. Заради цього ми виступаємо. Було кумедно, люди кричали щось на кшталт: "Ти обіграв Роджера, ти можеш будь-кого обіграти". Це так, але зараз в тенісі існує велика конкуренція, високий рівень, і тенісист з топ-50 може перемогти суперника з будь-яким рейтингом. Тому це все важко, але я радий, що зміг утримати свій рівень і успішно закінчити матч", – прокоментував фінал український тенісист.

Зауважимо, що ця перемога дозволила Стаховському повернутися до сотні найкращих тенісистів світу – наразі у рейтингу АТР він посідає 99-ту сходинку.

Читайте також: Неймовірні тріумфи українських тенісистів: Долгополов вслід за Світоліною святкує перемогу

"Повернення у топ-100? Зараз проходить багато турнірів, не будемо квапити події, хтось може мене обійти. Я отримав свої 80 очок, вони допоможуть мені кудись піднятися і, я сподіваюся, що з цього моменту та надалі буду продовжувати йти вгору. Це нічого не змінить у моєму розкладі, далі я вирушаю виступати в Азію. Але це допоможе бути в основі на US Open, бути в посіві в Азії", – підкреслив він.