Всі кошти спрямують на відбудову спортивної інфраструктури України

Організатори Всесвітніх ігор-2022 виділили для України 54 тисячі доларів на відбудову спортивної інфраструктури країни. Упродовж турніру тривала благодійна акція, де кожен охочий вболівальник міг допомогти українським спортсменам.

До речі Україна закінчила виступ на Всесвітніх іграх-2022 у топ-3 медального заліку

З кожного квитка, проданого на змаганнях, один американський долар перераховувався на потреби України. Таким чином за весь турнір, який тривав 11 днів, було зібрано 54 тисячі.

Згідно з рішенням Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA) та СКУ, ці гроші будуть використані на відновлення спортивної інфраструктури, що була пошкоджена або зруйнована внаслідок війни, яку розв'язала Росія.

Як виступила Україна на турнірі

На всесвітніх іграх-2022 Україна завоювала 45 нагород та посіла третю позицію в медальному заліку. На цих Іграх "синьо-жовті" показали найкращий виступ у своїй історії на цих змаганнях.

Українці перевершили відразу декілька власних рекордів. У 2022 році Україну на Всесвітніх іграх представили 103 спортсмени в 19 видах спорту.

Як росія "звільняє" український спорт

  • За інформацією Міністерства молоді та спорту України, з початку повномасштабної війни росії проти України було зруйновано понад 100 українських спортивних об'єктів.
  • З початку широкомасштабного вторгнення загинуло понад 100 українських спортсменів і тренерів. Ще 22 перебувають у полоні. Понад три тисячі спортсменів наразі воюють із росією в лавах української армії. Серед волонтерів – понад 1100 спортсменів і тренерів.