Початковою планкою тут можна вважати поєдинок відбору до Євро-2000 зі збірною Андорри. У матчі проти команди стоматологів, слюсарів та інженерів підопічні Йожефа Сабо перемогли з рахунком 4:0. Найпам’ятніший гол для вболівальників у тій грі організували нестримні Андрій Шевченко та Сергій Ребров.

Забити більше у офіційних матчах "жовто-блакитним" вдалося лише через вісім років. Цього разу у збірній не було ні Шеви, ні Реброва, та навіть без них команда Блохіна відвантажила збірній Фарерських островів п’ять голів. По дублю оформили Гусєв та Калініченко. Довершив розгром Андрій Воробей.

За рік до цього матчу, щоправда, у товариській зустрічі збірна України забила у ворота суперників 6 сухих голів. Не пожаліли підопічні Блохіна азербайджанців. Найкрасивіший гол у тому матчі в активі Сергія Назаренка, який ідеально виконав штрафний удар.

Перевершити цей показник українській збірній вдалося у 2013-му. У ролі андердога — карликовий Сан Марино.

Утім, вісім голів на полі суперників не стали рекордом, адже за місяць до цього той же таки Сан Марино постраждав від нашої команди ще більше. Неймовірні 9:0 на "Львів Арені" досі залишаються найрезультативнішою перемогою збірної України в її історії.

Автор сюжету — Орест Патер.