"Кьонгсберг" – "Черкаські Мавпи" 63:83 (17:21, 19:17, 12:30, 15:15)

"Лавріо" – "Дніпро" 82:73 (26:22, 14:23, 20:14, 22:14 )

"Мавпи" провівши відносно рівну першу половину гри, в другій частині матчу були просто нестримними та не залишили від суперника каменя на камені.

Чинні чемпіони української Суперліги Парі-Матч продовжили свою переможу серію в офіційних матчах до 18 звитяг поспіль – яскраво повернувшись в Єврокубки після 10-річної перерви.

"Дніпро" не змогло повторити тріумф "Черкаських Мавп", але показало гідну гру. Після першої половини зустрічі дніпряни пішли на велику перерву у якості лідера (5 очок переваги). Перед заключному чвертю греки мали лише одне очко переваги і боротьба у матчі залишалася до кінця поєдинку.

І вже за три хвилини до кінця основного ігрового часу українці скоротили відставання до двох очок. Але на більше сил не виявилося. Греки ж взялися збільшувати різницю й змогли завершити перший поєдинок з 9-ма очками переваги.

Матчі-відповіді відбудуться 26 вересня в Україні. Час початку протистоянь – о 19:00.