УЄФА зараз тісно співпрацює з федерацією футболу України (ФФУ), щоб упевнитися в тому, що матч відбудеться на НСК "Олімпійський" в Києві 28 листопада.

Читайте також: "Арсенал" летить в Україну, "Ворскла" вирушила до Києва

Щоправда, поки що невідомо, чи буде матч проведено за присутності вболівальників.

ФК "Ворскла" звернувся до вболівальників з офіційним повідомленням щодо місця проведення матчу Ліги Європи з лондонським "Арсеналом".

Попри всі намагання футбольного клубу "Ворскла" провести матч із "Арсеналом" у Духовній столиці України, до чого, полтавці цілком готові, УЄФА відстояв своє рішення, і гра таки відбудеться в Києві 29 листопада о 19:55. Враховуючи аж надто стислі терміни організації відповідального матчу, футбольний клуб "Ворскла" звернувся до УЄФА та адміністрації НСК "Олімпійський" повною мірою сприяти безпечному проведенню цієї гри,
– йдеться у повідомленні.

Також "Ворскла" повідомила, що механізм повернення квитків наразі розробляється менеджерами клубу. Інформацію з цього приводу буде надано невдовзі.

Читайте також: Львів знову може приймати матчі Ліги чемпіонів

Нагадаємо, УЄФА направила лист до "Ворскли" про те, що матч не може відбутися у Полтаві. Причиною стало введення воєнного стану в Україні. Попри те, що він не поширюється на Полтавську область, в УЄФА вирішили таки перенести гру "Ворскла" – "Арсенал" до Києва.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24