Ворскла – Колос 1:0

Гол: Васін, 38 (пен.)

Перший тайм не був багатим на гольові моменти. Дальній удар Чорноморця був невлучним, також неточним ударом з льоту відзначився Вільх'яльмссон. Непогано з гострого кута пробивав Коломоєць, але голкіпер перевів м'яч на кутовий.

На 37-й хвилині арбітр призначив доволі спірний пенальті у ворота "Колоса" за гру рукою Чорноморця після прострілу Пердути. Васін потужним ударом відкрив рахунок, вивівши "Ворсклу" вперед. На останніх секундах тайму Волинець здійснив класний сейв, парирувавши м'яч після удару Коломойця.

У другому таймі обидві команди могли змінити рахунок на табло. Найреальніший шанс на 75-й хвилині був у Волкова, який не влучив з кількох метрів у порожній кут після передачі Лисенка. Нагоди для взяття воріт були і у полтавців, але фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу господарів. На останніх секундах гравці "Колоса" просили пенальті – марно. За протести чергову жовту картку отримав навіть Руслан Костишин.

Таким чином, "Ворскла" вперше з серпня перемогла в УПЛ: тоді полтавчани в матчі п'ятого туру в Києві виявилися сильнішими того ж "Колоса" (3:0).

Завдяки перемозі підопічні Юрія Максимова зрівнялися за очками з ПФК "Львів" і "Карпатами", але поки залишаються на останньому місці. "Колос" – дев'ята команда чемпіонату.