Гол Штейнборса був четвертим у матчі. Він його пропустив (і забив) на 76-й хвилині. Ільзанкер, який за хвилину до того вийшов на поле на заміну, пробив головою після подачі. М'яч влучив у штангу, після чого відлетів у поле. Штейнборс намагався вибити його, але м'яч влучив йому у ногу та полетів у ворота. Голкіпер впіймав його, вже за лінією воріт.

До слова: Євро-2020: результати матчів та відео голів 6 вересня

Відео автоголу Штейнборса у власні ворота

Це варто побачити: Нідерланди вирвали перемогу в Німеччини в драматичному матчі з шістьма голами

У підсумку Австрія перемогла 6:0. Дубль оформив колишній партнер Ярмоленка по "Вест Хему", а тепер гравець китайського "Шанхаю" Марко Арнаутовіч. Ще по голу забили Марсель Забітцер, Конрад Лаймер та Міхаель Грегоріч.

Відеоогляд матчу Австрія – Латвія

Австрія посідає друге місце у групі, відстаючи від збірної Польщі на три очки. Латвія остання – п'ять поразок у п'яти матчах, різниця голів 1:19.