- Ви вірите, що бій з Девідом Хеєм відбудеться? Зрештою, він же не раз вже "з'їжджав" з зустрічей і з вами, і з вашим братом Віталієм. Схоже, він готовий скільки завгодно задирати вас, але тільки словесно. Може і зараз він тільки полаявся?

- Не думаю. Так, наш поєдинок дійсно повинен був відбутися ще 30 липня 2009 року, але Хей тоді від нього відмовився. Проте зараз він знаходиться в куди більш скрутному становищі. У нього практично не залишилося простору для маневру, тому, як мені здається, бій відбудеться, як і було обумовлено, 2 липня в Гамбурзі, і це буде для мене четвертий поспіль поєдинок на футбольному стадіоні в моїй кар'єрі.

- Багато хто вважає, що своїми хамськими зауваженнями Хею вдалося зачепити вас за живе.

- За живе - ні. Йому вдалося тільки дати мені дуже велику додаткову мотивацію. Мені тепер дійсно хочеться розібратися з таким провокатором.

- А ви не думаєте, що з боку Хея це все суто балачки? Він дуже схоже вів себе і перед боєм з Валуєвим, а сам поєдинок провів украй обережно.

- Та він і зараз якось притримав коней, чим мене розчарував. Ми зустрілися з ним у Нью-Йорку для каналу HBO. Я все чекав, коли він там викине що-небудь отаке, але в моїй присутності він відразу став дуже спокійненьким. Коли мене або Віталія поруч немає, його не вгамувати, він дуже докладно і барвисто розповідає, як він зі мною, або з ним, або з нами обома розправиться. А коли хтось із нас з'являється, він якось відразу затихає. Потім ми з ним зустрічалися в Гамбурзі. Я подумав: ну, ось зараз точно розійдеться. Європа не Америка, тут він відчуває себе набагато впевненіше. Але він знову був такий скромненький. Гаразд, думаю, але в Лондоні-то, у себе вдома, напевно, дасть газу. Але він і в Лондоні, на превеликий мій жаль, нічого не показав. В кінці він там просто відмовився перебувати зі мною в одній кімнаті. Пішов кудись і сказав, що зустрінеться зі мною тільки під час останнього тижня перед поєдинком. Взагалі, вів себе якось дивно, відмовився тиснути мені руку. Так що це ще велике питання, хто і кого зачепив за живе.

- Тут багато говорять про те, який це буде приголомшливий бій. Ваш тренер Емануель Стюард вважає, що це буде найвидатніший поєдинок з часів бою Льюїс - Тайсон, а особисто вам теж здається, що Хей стане для вас найважчим суперником?

- Давайте зараз на хвилину залишимо осторонь його людських якостей і розберемося з Девідом Хеєм як з боксером. Він - один із найбільш швидкісних боксерів, з якими мені доводилося зустрічатися. І один з найскладніших. У нього чудова техніка пересування по рингу, швидкі руки, а тепер є ще й досвід роботи у важкій вазі. Взагалі, коли готуюся, я завжди чекаю, що мої суперники виявляться кращими, ніж вони насправді є. При цьому ти можеш бути готовий як завгодно, а вийде все якось інакше. Повірте мені на слово, Едді Чемберс перед боєм зі мною був просто в прекрасній формі. Мої суперники завжди дуже добре готові до бою зі мною, тому що розуміють, що це, може бути, їх головний шанс у житті. На ринг вони виходять дуже добре вмотивованими, а от що там виходить - це справа інша. Буває, набагато гірше, ніж я від них очікував.

- Майже ніхто з ваших суперників не зміг вирішити проблему вашої лівої руки. Припустимо, станеться диво, і Хею якимось чином цю проблему вирішити вдасться, у вас є якийсь план B на цей бій?

- Звичайно, у нас є і B, і C, і D, і E. Хей, до речі, говорить, що знає, як вирішити проблему з моїм джебом. У будь-якому випадку я вмію далеко не тільки це і готовий до різних варіантів розвитку подій, які може запропонувати мені Хей. Батьки і мати-природа нагородили мене хорошими руками - і лівою, і правою, і, якщо джеб працювати не буде, я все одно в будь-якому раунді маю шанс закінчити поєдинок ударом - як справа, так і зліва.

- Як вам здається, якби не було вас з братом, чи зміг би Девід Хей стати абсолютним чемпіоном у важкій вазі?

- Хей для мене трохи темна конячка. Він поки що не проводив боїв з сильними важкоатлетами і, по-моєму, зараз грає в російську рулетку. Він вкладається в кожен удар, в результаті виходить щось на кшталт "або я, або мене". Це я і називаю російською рулеткою.

- А в нього в голові є те, чим грати в російську рулетку? Я кажу про просту сміливість.

- Тут я можу тільки ще раз повторити, що він для мене темна конячка. Ось у нашому поєдинку ми і перевіримо всі якості Девіда Хея. У моїй особі він зустрінеться з хорошим, великим, досвідченим та вмотивованим важкоатлетом, і ми подивимося, як він буде себе в цій ситуації поводити.

- Я пам'ятаю, як Віталій йому капелюх на вуха надів і Хей ручки тоді по швах тримав...

- Слава богу, що Віталій його по стінці не розмазав разом з цим журналом. (Йдеться про епізод, що мав місце на прес-конференції після бою Володимира Кличка з Хасімом Рахманом, коли чемпіон світу у важкій вазі за версією WBC Віталій Кличко прийшов в лють від появи в журналі Men's Health фотомонтажу, де Девід Хей тримає в руці відрубану і закривавлену голову Володимира Кличка. Хей був на цій прес-конференції та зовсім розгубився, коли Віталій підійшов до нього і буквально натягнув йому його ковбойський капелюх на вуха. - прим. автора)

- Ну тоді останнє запитання. Якщо після бою Хей полізе до вас з простягнутою рукою і стане говорити, що, ображаючи вас, він нічого не мав на увазі, що це чистий бізнес, що він просто розкручував матч ...

- У мене деякі думки вже є. Головне, щоб Девід Хей не пропустив прес-конференцію після бою.