Володимир Дворцов подякував окупантам за організоване свято в Маріуполі. Наставник може забути про усі свої досягнення.

Варте уваги Мова на часі: Усик розповів, як 24 лютого допомогло йому перейти на українську

Добалакався

Колишній тренер збірної України з боксу Володимир Дворцов вирішив "пуститися берега" в негативному значенні. Коуч забув про своє минуле та кинувся дякувати окупантам. Діло в тому, що ті вирішили організувати "свято боксу" в Маріуполі, котре дуже припало до душі Дворцову. Володимир зазначив, що дуже радий, що його запросили на подію. Він відзначив, що незважаючи на все, що відбувається (не назвавши прямою причиною війну), бокс у Маріуполі розвивається, а він, у свою чергу, завжди готовий допомогти з цим. Дворцов примудрився побажати усім миру та здоров'я, хоча й обрав сторону тих, хто несе протилежне.

Федерація боксу України вже встигла виступити з офіційною заявою: "Нещодавно, у Маріуполі відбувся турнір, в якому прийняли участь близько 120 спортсменів із так званої "ДНР". Володимир Дворцов, який, нагадаємо, дуже товаришує із ексочільником ФБУ – Продивусом, відвідав турнір, який проводився під прапорами РФ. Федерація боксу України відправить офіційне звернення до Міністерства молоді та спорту, щоб позбавити Дворцова всіх регалій в боксі, які були присвоєні йому в Україні".

Досягнення зрадника

  • Володимир Дворцов – колишній український боксер, а згодом – тренер та майстер спорту СРСР (1978), заслужений тренер України (1993).
  • Народився в селищі міського типу Сартана, нині — Маріупольського району Донецької області.
  • У 1990-1992 роках – тренер збірної команди СРСР з боксу, а у 1993-1997 роках – старший тренер національної збірної команди України з боксу.
  • У 1996-му році – головний тренер національної збірної команди України з боксу до XXVI літніх Олімпійських ігор в Атланті (США).
  • З 2000-го року – засновник, головний тренер і директор Всеукраїнської школи боксу "Зірки України" (Київ), з 2002-го року – засновник спортивного клубу "Спартак-Поділ" (Київ)
  • Серед найвідоміших вихованців – Олексій Джунківський, Євген Зиков, Олег Кудінов.