Бєланов вирішив особисто поспілкуватися з нашими захисниками та вручити їм подарунки. Під час зустрічі військові цікавилися розвитком футболу та питали про чемпіонати світу та Європи.

Читайте також "Послав людей": Ярославський відмовився допомогти в закупівлі "Байрактарів"

За словами ексгравця, така зустріч неабияк надихає.

Від щирого серця хотілося сказати хлопцям, як ними захоплюється зараз уся країна, особливо наші дітки, для яких кожен захисник – це ангел-охоронець. Усі ми зараз стараємося зробити для них щось корисне, допомогти й висловити свою підтримку,
– наголосив Бєланов.

Легенда українського футболу зазначив, що вже домовся з військовими про нову зустріч, де він обіцяти взяти з собою "Золотий м'яч".

"Відчувалося, що хлопці — справжні бійці. Домовилися, що наступного разу я привезу їм свій "Золотий м'яч". Збереться багато бійців, серед яких є чимало вболівальників і навіть футболістів. Висловив нашим воїнам глибоку вдячність за їхню хоробрість у боротьбі з російськими окупантами. Пишаємося ними!" – сказав ексфутболіст.


Бєланов зустрівся із захисниками України в Одесі / Фото УАФ

Також Бєланов розповів, що приємно здивований чергою у військкомат в Одесі.

А ще сьогодні бачив в Одесі, і це на 21-й день війни, величезну чергу добровольців до військкомату. Хлопці рвуться в бій, щоб захистити Україну! І старші, і зовсім юні. Дехто приходить навіть зі своєю зброєю. Це вражає! Пишаюся нашою Україною!
– додав Бєланов.

Ігор Бєланов 29 грудня 1986 року став володарем найпрестижнішої індивідуальної нагороди європейського та світового футболу – "Золотий м’яч".