Вольфсбург – Боруссія Д 0:2

Голи: Геррейро, 32, Хакімі, 78
Вилучення: Клаус, 82 (Вольфсбург)

Дивіться також Колишній нападник "Металіста" Мілян Мрдаковіч покінчив життя самогубством

• Тиждень тому обидві команди успішно відновили для себе сезон. "Боруссія" в "Рурському дербі" розгромила "Шальке" – 4:0, і продовжила погоню за "Баварією". Відставання від мюнхенців становить 4 очки, і будь-яка втрата очок могла стати дуже серйозним ударом по чемпіонських амбіціях команди Люсьєна Фавра.
  • "Вольфсбург" тиждень тому обіграв "Аугсбург" з рахунком 2:1 і очолив пелотон команд, які борються за шосте, останнє єврокубкове місце.

"Боруссія" активніше розпочала матч і відкрила рахунок у матчі на 72-й хвилині. Рафаель Геррейро на дальньому куті воротарського виправив помилки Голанда и таки зміг проштовхнуті м'яч у сітку после прострілу низом з правого флангу від Азара – 0:1.

Відео голу Геррейро

Після перерви "Вольфсбург" змарнував нагоду зрівняти рахунок у зустрічі. Ренато Штеффен увірвався в штрафну, відкрившись під передачу, але м'яч після його удару влучив у поперечину. Не пощастило.

На 78-й хвилині "джмелі" встановили остаточний рахунок у матчі, коли Жадон Санчо зробив просту передачу точно в ноги Ашрафу Хакімі в штрафний майданчик, і той, підстроївшись вдарив в лівий нижній кут – 0:2.

Відео голу Хакімі

Наприкінці матчу "Вольфбсург" повністю нівелював свої шанси на бодай нічию. Фелікс Клаус наступив на ахілл Аканжі під час боротьби на чужій половині. Головний арбітр після перегляду повтору показав гравцю "вовків" пряму червону картку.

У підсумку, "Боруссія" здобула 3 очки та тимчасово скоротила відставання до "Баварії" на 1 заліковий пункт. "Вольфбсург" йде 6-м (39 очок).