Відзначимо, що програма етапу в Поклюці включає в себе відразу 5 видів гонок: одиночна і класична змішані естафети, індивідуальні гонки, спринти та гонки переслідування. Саме тому тренери обох команд вирішили включити до складу на одну людину більше, ніж це передбачає квота збірної на деякі види гонок. Нагадаємо, в нинішньому сезону в гонках з роздільним стартом збірна України має право виставляти четверо чоловіків і п'ять жінок.

Читайте також: Кубок світу з біатлону: календар виступів збірної України на турнірі

Так, до жіночої збірної увійшли Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок, повідомляє xsport. Разом з Вітою і Валею Семеренко, а також Оленою Підгрушної Журавок проводить підготовку в швейцарському Ленцерхайді. Ще дві дівчини, які виступлять в Поклюці, тренуються окремо від команди. Юлія Джима готується до старту Кубка світу разом зі словенською збірної, а Анастасія Меркушина, під керівництвом свого тренера-батька, і незабаром приєднається до чоловічої збірної України.

Визначився зі складом команди на перший етап Кубка світу і старший тренер чоловічої збірної Юрай Санітра. З Шушена, де команда перебувала перші 12 днів збору, лідери збірної Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, а також Артем Тищенко та Віталій Кільчицький відправляться в австрійський Обертілліях, де проведуть заключну частину підготовки до старту нового сезону.

Читайте також: Росію через допінг залишили без біатлонних змагань до 2022 року

Також наставник чоловічої збірної повідомив, що на першому етапі Кубка IBU в шведському Ідре виступлять Тарас Лесюк, Віталій Труш, Богдан Цимбал, Андрій Доценко та Антон Дудченко. Ця частина команди, а також Руслан Ткаленко, який пропустив кілька літніх зборів через травму, залишилася тренуватися в Шушені, разом з другим складом жіночої збірної.