Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк розповів, як Олександр Усик допомагає українцям здобути новий дах над головою. Чемпіон світу з боксу особисто займається відбудової житлової інфраструктури Київщини.

Читайте також Зеленський – перший президент, який не зрадив країну, – Усик

Красюк: Він дофінансовує його власними коштами

Нові домівки отримають ті українці, у яких війна забрала рідне житло. До цього було відомо, що боксер допомагає землякам та військовим, але інформації про ініціативу з побудови помешкань для постраждалих від російської агресії.

Промоутер розкрив ще одну благодійну справу Усика. Олександр не перестає приємно дивувати своїми вчинками за межами боксерського рингу. Хоча своїм реваншем проти Ентоні Джошуа привернув чималу увагу не лише до бою, а й до війни в Україні проти Росії. Боксер пригадав усьому світу, що повномасштабна війна у його країні ще не закінчилась.

Усик вкладає туди чесно зроблені кошти, щоб допомогти українським родинам.

Я не знаю, зараз може секрет розкрию. Я не погоджував з Сашею, що я це озвучу. Мовою Езопа. Людина від душі придумав, що треба допомагати людям не словом, а ділом. Тому почав будівництво будинків у передмісті Києва. Фінансує все це сам. Зрозуміло, що ніякі донати, ніякі кошти, які ти збираєш завдяки благодійності не зможуть профінансувати на 100% такий проєкт. Тому він дофінансує його власними коштами. Більше нічого казати не буду. Але знаю, що ці будинки просто будуються для людей, які втратили дах над головою,
– розповів Красюк.

  • Нещодавно Усик провів благодійний захід на підтримку України у США. Також Олександр є гостем багатьох інших хороших вечорів, де збирають кошти для його рідної країни.
  • До цього після 24 лютого був у територіальній обороні Київської області, після чого відправився за кордон, щоб підготуватись до реваншу проти Джошуа, у якому Усик переміг.
  • Також боксер відвідує поранений військових у госпіталях, які вмовили його повернутись у бокс заради другого бою проти Ентоні.